הדפסה על בגדי עבודה

/הדפסה על בגדי עבודה
­

מעוניינים בשירותי הדפסה על בגדי עבודה? אנו בבולשירט מתמחים בהדפסה על חולצות ובגדי עבודה. הדפסת לוגו על בגדי עבודה מכל הסוגים כגון מכנסי עבודה, סינרים, מעילים, סרבלים, חולצות בסוגים שונים, חלוקים ועוד. צרו לכם וגם לעובדים שלכם מיתוג ייחודי וייצוגי לעסק שלכם במחירים נוחים במיוחד.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת עבור הדפסה על בגדי עבודה? חייגו עכשיו! 054-9980778

להמשך הקלוג אנא דפדפו 

מיתוג העסק באמצעות בגדי עבודה

היום אנחנו יכולים לראות המון חברות ועסקים שבוחרים להדפיס את לוגו החברה על בגדי העבודה שלהם. ניתן לראות את זה בכל סוג של עסק החל ממסעדות, פיצריות, בתי קפה, פאבים, חברות שמירה, חברות תקשורת ועוד.

היתרונות של הדפסה על בגדי עבודה

להדפסה על בגדי עבודה יש מספר יתרונות ברורים:

  1. מראה ייצוגי ומקצועי – כשכל העובדים לבושים באותה חולצה ממותגת, זה משדר מקצועיות ללקוחות. הצורה בה הלקוח רואה את העסק שלכם היא שונה לחלוטין.
  2. קוד לבוש – כל העובדים מתלבשים בצורה אחידה. לקוד לבוש יש יתרונות בפני עצמו. זה נותן תחושה של משפחתיות וחוסך לעובדים זמן, מחשבה וכסף על בחירת בגדים לעבודה. אתם יכולים לקבוע כיצד יראו העובדים שלכם על ידי בגדי עבודה אחידים. כך תוכלו לקבוע עבור העובדים האם לבוא לעבודה עם מכופתרת ממותגת או חולצת T פשוטה עם לוגו.
  3. התבלטות – על בגדי עבודה ניתן להדפיס לוגו, סלוגן, תמונה ומשפטים רלוונטים. החשיפה של לקוחות ואנשים רבים לחולצה היא גדולה ובכך יותר ויותר אנשים ייחשפו ללוגו של העסק שלכם. אם יש לכם סלוגן שיכול להעלות חיוך ללקוח או לגרום לו תחושת שייכות, תוכלו להדפיס על בגדי עבודה ולהיות בטוחים שהלקוח ייחשף לתכנים האלו.

אנו בבולשירט עובדים עם עסקים רבים מכל הארץ ובעלי ניסיון עשיר בהדפסה על חולצות ובגדי עבודה מכל הסוגים. אנו מקפידים על איכות וטכנולוגיית הדפסה מובילה. אנו יכולים לספק לכם את כל המוצרים שקשורים לבגדי עבודה החל מחולצות עבודה, סינרים, דגמ"חים, סרבלים, חלוקים, חולצת שף, כובע שף, מכנסיים ועוד. אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד. אנו נשמח לעמוד לרשותכם![/fusion_text][/fullwidth]

התקשרו עכשיו!